2017-07-24

Miasto Wrocław włączone do krajowej Sieci Same Day

Miło nam poinformować, że miasto Wrocław zostało włączone do krajowej sieci połączeń Same Day. Wszystkie sklepy internetowe korzystające z usługi Same Day mają możliwość wysyłania przesyłek do Wrocławia z dostawą 18:00-22:00 tego Samego dnia.

Dodatkowo, eSklepy posiadające magazyny na terenie miasta Wrocławia (lub okolicach), zyskują tym samym możliwość korzystania z krajowych usług Same Day! Dla wszystkich sklepów z Wrocławia, które podejmą współpracę do końca lipca br. oferujemy specjalny rabat 15% obniżki cen w serwisie Same Day!

Skontaktuj się z nami: dhwaw@x-press.com.pl i powołaj się na ten artykuł.

Wraz z rozszerzeniem sieci, usługa będzie dostępna dla kolejnych 600 tysięcy potencjalnych klientów sklepów internetowych. Jesteśmy już w Warszawie (wraz z Aglomeracją), Katowicach (wraz z częścią Aglomeracji), Krakowie, Łodzi, Poznaniu i teraz we Wrocławiu. Z dostawy tego samego dnia może korzystać już ponad 5 mln odbiorców!

Zgodnie z badanie PWC Polska (https://www.slideshare.net/PwCPolska/klient-w-wiecie-cyfrowym-2016 ) 39% ankietowanych ceni sobie w zakupach stacjonarnych „Natychmiastowe otrzymanie produktu/usługi”. Dzięki usłudze Same Day, sklepy internetowe odpowiadają na tą potrzebę kupujących w zakresie szybkości otrzymania zakupionego przedmiotu.

Jak podaje „eCommerce w Polsce 2016. Gemius dla e-Commerce Polska” - 32% kupujących w sieci zamieszkuje miasta powyżej 200 tys mieszkańców. To właśnie te ośrodki, gdzie dociera Same Day Delivery.

Dołącz do najszybszej dostawy w Polsce już dziś! Jesteś eSklepem? – skontaktuj się z nami, celem nawiązania współpracy. Jesteś kupującym w sieci a Twój ulubiony sklep nie ma dostawy Same Day – napisz nam o tym a my skontaktujemy się z Twoim eSklepem.

Należymy
do sieci

Adres biura:

Distribution Park Okęcie bud. 3

ul. Mineralna 15A

02-274 Warszawa

Telefon:

801 00 66 00
lub 22 493 33 33

E-mail:

waw@x-press.com.pl